Të gjitha këto realme janë në shitje (deri në 45%) në eBay Spain: vraponi!

realme gt 2 neo

Sot është një nga ato ditë në të cilat nuk mund të ndalemi së foluri për këtë oferta e ditës. Edhe pse gjëja më e përshtatshme do të ishte të flitej për ofertat, dhe kjo është ebay spanjoll sapo aplikuar a zbritje në disa nga sferat më interesante në katalog, në mënyrë që t'i merrni me një çmim që në disa raste bie në 45% - thuhet së shpejti. Dëshironi të zbuloni se cilat janë ato? Jini rehat.

Realme Pad (4+64 GB) dhe OPPO Enco Buds: madhësia perfekte

Kompania aziatike vendosi disa muaj më parë të sjellë në Spanjë modelin e saj Pad, propozim me të cilin hapi tregun për një pajisje gjithmonë në modë: tabletin.

Ky ekip, me Ekran 2 inç 10,4K (WUXGA+) dhe një bateri bujare 7.100 mAh, bëhet kështu një opsion interesant si për menaxhimin e dokumenteve dhe punës, ashtu edhe për konsumin e multimedias, madje duke ofruar një alternativë shumë komode për lojtarët e platformave celulare - si për autonominë (dhe karikimin e tij të shpejtë 18 W ) si dhe panelin e tij të madh me Altoparlantë Dolby.

pad realme + Oppo Enco

Me Android 11 që funksionon brenda tij dhe me fuqinë e një procesori me 8 bërthama, është një pajisje, çmimi i së cilës është tashmë i arritshëm dhe joshëse (259 euro), por tani bëhet edhe më interesant kur ulni koston tuaj me 45% dhe qëndroni në 169 euro.

Oferta e Realme Pad

Ky është propozimi i 64 GB dhe 4 GB RAM, i cili nuk harron të inkorporojë një kamerë të pasme (8 MP) dhe që mburret me një trup shumë i lehtë 6,9 mm dhe shasi metalike. Sikur të mos mjaftonte kjo, vjen me disa Dhuratë e kufjeve OPPO, kështu që nëse po mendonit të shikonit filma ose të luanit me këtë Pad, të merrni paketën e plotë me një klikim të vetëm të mausit.

Shitet me atë kosto në njësi të kufizuar nga sot 2 Qershor deri në datën 8 ose deri sa të mbarojnë furnizimet. Mos e lini të largohet.

realme GT Neo 2 5G (8 + 128 GB): fuqi e plote

Nëse ajo që kërkoni është një telefon i ri, në eBay Spanjë Do ta gjeni gjithashtu nga dora e realme. Para së gjithash, me GT Neo 2 5G, një ekip shumë i fokusuar në segmentin e lojtarëve (dhe për këtë arsye mund t'ju interesojë shumë nëse zakonisht luani lojëra të gjata në smartphone), me dy karakteristika kryesore: një të ashtuquajtur. modaliteti gt 2.0 duke siguruar performancë e shkëlqyer e lojërave, në mënyrë që ato të shkojnë më të lëngshme dhe të shpejta; dhe një lavaman i mahnitshëm i nxehtësisë me ftohje nga avulli inox - nuk ka asgjë.

realme gt 2 neo 5G

Pjesa tjetër e cilësive nuk janë shumë prapa: Ekrani AMOLED (6,62") në 120 Hz -përsëri, një fakt interesant për lojtarët- dhe një shkëlqim maksimal prej 1300 nits; Procesor Snapdragon 870 me mbështetje 5G, altoparlantë të dyfishtë stereo dhe një bateri 5.000 mAh me Karikimi 65W SuperDart. Edhe look-u i tij është i sintonizuar, duke qenë i disponueshëm në një ngjyrë jeshile NEO që nuk do të lërë askënd indiferent - për më diskretet: mos u shqetësoni, mund të blihet edhe në të zezë.

E keni tani në eBay Spain me një 40% ulje çmimi në versionin e tij 8+128 GB, i mbetur në 269 euro. Në rast se po kërkoni pak më shumë RAM ose hapësirë ​​ruajtëse, dijeni se ekziston edhe një version 12 + 256 GB me zbritje për 369 euro.

Oferta realme GT Neo 2 5G (8+128) Oferta realme GT Neo 2 5G (12+256)

realme 8i (4+64 GB): opsioni më i lirë

Në rast se buxheti juaj është shumë i kufizuar, ka edhe një ofertë për ju. Në këtë rast me realme popullore 8i, e cila qëndron në vitrinën e gjigantit elektronik me a 35% zbritje Ose çfarë është e njëjtë, për 129 euro.

mbretëria 8i

Në këmbim, ju merrni një pajisje me një ekran 6,6 inç, mbështetje me dy kartë SIM, 4 GB RAM së bashku me 64 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe një sistem fotografik të trefishtë me Kamera kryesore 50 MP, ndër të tjera bukuri. Mbështet freskimin e ekran në 120 Hz, nuk harron karikimin e shpejtë 18 W (bateria e tij është 5.000 mAh) dhe ka një dizajn mjaft elegant.

oferta realme 8i

Si realme GT Neo 2 ashtu edhe i8 janë dy opsione shumë interesante me çmime që do të kufizohen me qesharake nga sot deri të dielën e ardhshme në ebay spanjoll -ose derisa njësitë të mbarojnë, mbani mend. Mos lejoni që t'ju thonë.

Shënim për lexuesin: për publikimin e këtij artikulli të marrëveshjeve, El Output merr kompensim financiar, megjithëse autori në çdo kohë ka pasur liri të plotë për shkrimin e artikullit.


Na ndiqni në Google News

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Blog aktualidad
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.